KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14733202
nr 1473 3202
Oidentifierad konstnär. Signerad, Stilleben. Olja på duk, 49x39, yttermått inklusive ram: 69x59 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 juni 2022
kl 18:44:48
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)